Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Moder Nieruchomości

Mapa

790 789...

790 789 319

603 968 061

95 735 30 80

biuro nieczynne: 10:00 - 17:00

www.modernieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Ewelina Dawidowicz

Nasi Agenci

O nas

MODER Nieruchomości Twoje biuro nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach

Szukasz rzetelnego partnera do sprzedaży, zakupu lub wynajmu? MODER Nieruchomości to nowoczesne biuro z Gorzowa Wielkopolskiego, które oferuje kompleksowe pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Działamy dynamicznie w całym Gorzowie oraz w promieniu do 50 km od miasta, obsługując również okoliczne powiaty i miejscowości.

Kompleksowa obsługa: Od Gorzowa po cały region

W MODER Nieruchomości wiemy, że rynek lokalny wymaga znajomości terenu i indywidualnego podejścia. Zapewniamy pełne wsparcie dla:

- Właścicieli nieruchomości: Skuteczna sprzedaż mieszkań, domów i działek w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach.

- Poszukujących wymarzonego lokum: Szeroka baza ofert dopasowana do Twoich potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych.

- Wynajmujących i najemców: Bezpieczne umowy i staranna weryfikacja stron.

- Biznesu i deweloperów: Profesjonalna obsługa firm krajowych oraz zagranicznych inwestujących w naszym regionie.

Dlaczego warto wybrać MODER Nieruchomości?

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaspokajać ambicje nawet najbardziej wymagających Klientów. Współpraca z nami to przede wszystkim:

- Zasięg do 50 km od Gorzowa: Obsługujemy transakcje nie tylko w samym mieście, ale i w całym pasie podmiejskim, dbając o Twój komfort dojazdu i formalności.

- Oszczędność czasu i bezpieczeństwo: Przejmujemy na siebie cały proces od przygotowania oferty, przez prezentacje, aż po bezpieczne przekazanie kluczy u notariusza.

- Standardy Premium: Każda transakcja w naszym biurze jest przeprowadzana starannie, profesjonalnie i z uwzględnieniem najwyższych standardów prawnych.

MODER Nieruchomości rzetelny pośrednik, który zna Gorzów Wielkopolski i okolice jak nikt inny. Postaw na doświadczenie, które owocuje udanymi transakcjami.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

42

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Moder Nieruchomości

Filtruj

330 000 zł34,52 m² 9 559,68 zł/m²

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34,52 m , zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku...

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł44 900 m² 16,70 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji | Koszty pokrywa sprzedający Prezentujemy ofertę sprzedaży rozległej nieruchomości o powierzchni 4,49 ha, zlokalizowanej przy ul. Wojska...

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł50,77 m² 10 242,27 zł/m²

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,77 m2 usytuowane na poziomie drugiego piętra w II piętrowym bloku zlokalizowanym na...

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 263 m² 55,42 zł/m²

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnea działka budowlana przy ul. Nowej - osiedle poznańskie. Przedmiotem oferty jest działka o pow. uzytkowej 1263 m2 przeznaczona pod budowę...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50,04 m² 8 992,81 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Dzień dobry zaczyna się tutaj Słoneczny apartament na Osiedlu Magnolia Park Wyobraź sobie poranek, w którym budzą Cię pierwsze promienie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł131,87 m² 5 194,51 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Twój nowy dom przy lesie oaza spokoju zaledwie 15 km od Gorzowa! (brak podatku pcc) Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale nie...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł28 160 m² 99,43 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Unikatowa, jedyna taka - oferta gruntu inwestycyjnego w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 22 z kierunku granicy polsko-rosyjskiej do...

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł2 231 m² 165,40 zł/m²

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka z wydanymi warunkami zabudowy Różanki, gm. Kłodawa -zamknięte osiedle domów jednorodzinnych. Przedmiotem sprzedaży...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 735 m²

Oerta bezpośrednia - kupujący zwolniony Z kosztów biura nieruchomości! niezwykle urokliwy I klimatyczny dom jednorodzinny W nowinach wielkich...

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł43,20 m² 7 870,37 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szukasz mieszkania, które połączysz z własną wizją aranżacyjną, nie rezygnując z wygody, jaką daje solidne budownictwo z końcówki lat...

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł94,37 m² 2 956,45 zł/m²

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:254 m²

0%- oferta bezpośrednia prowizję biura nieruchomości pokrywa sprzedający Uroczy dom w zabudowie bliźniaczej w Rakowie - zakup tylko za gotówkę....

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł170 m² 1 735,29 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Przedmiotem oferty jest jednorodzinny, wolnostojący dom zlokalizowany w miejscowości Pławin, gm. Stare Kurowo. Nieruchomość o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł210,28 m² 7 561,35 zł/m²

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Oferta bezpośrednia ! prowizję biura nieruchomości pokrywa sprzedający! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45,41 m² 6 144,02 zł/m²

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,41 m , położone na trzecim piętrze bloku z cegły,...

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł59,91 m² 4 490,07 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Poczuj klimat historii i ciesz się nowoczesnością! Zamieszkaj w wyjątkowym mieszkaniu, które czeka na Ciebie w sercu Gorzowa,...

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł10 000 m² 8 zł/m²

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka rolna o powierzchni 1 ha położona w malowniczej miejscowości Lemierzyce (gmina Słońsk - powiat sulęciński)...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł113,10 m² 6 100,80 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowany na ostatniej kondygnacji 3 piętrowego budynku wielorodzinnego z 2008 roku na granicy Śródmieścia...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wolna od prowizji biura nieruchomości 0% mieszkanie dostępne od czerwca Wyposażone M2 obok mzk - os. Staszica Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł32,40 m² 6 635,80 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy ustawną kawalerkę zlokalizowaną w wysokim bloku przy ul. Stilonowej w Gorzowie Wlkp. Lokal położony jest na drugim piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł475 m² 3 978,95 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 926 m²

Twój Klucz do Gotowego Biznesu i Spokojnego Wypoczynku Obiekt Noclegowy "las dwa trzy" czeka! Marzysz o prowadzeniu dochodowego biznesu w sercu...

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 666 m² 45,02 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest 5 różnej wielkości działek przeznaczonych pod budowę domów jednorodzinnych. Nieruchomości zlokalizowane w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł3 553 m² 22,49 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o powierzchni 0,3553 ha położona w miejscowości Dobrojewo, gm. Skwierzyna. Działka podłużna...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł41,26 m² 4 823,07 zł/m²

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 41,26 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w niskim czteropiętrowym bloku przy...

Szczegóły ogłoszenia

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia powierzchnia biurowo/usługowa zlokalizowana na pierwszym piętrze wolnostojącego sklepu ogrodniczego zlokalizowanego przy ul. Małej...

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł3 900 m² 4,10 zł/m²

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka rolna o powierzchni 0,39 ha położona w malowniczej miejscowości Górzyska (gmina Drezdenko - powiat strzelecko-...

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł154,71 m² 4 492 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:18 300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu dwurodzinnego położonego w malowniczej miejscowości Łąków,...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 310 m² 251,15 zł/m²

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka oferta! działka budowalna przy ścianie lasu- chwalęcice ul. Fiołkowa! Nieruchomość o powierzchni 1310 mkw. położona przy ul. Fiołkowej...

Szczegóły ogłoszenia

30 000 000 zł14 225,35 m² 2 108,91 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

English description below niepowtarzalna W regionie oferta inwestycyjna - manhattan business center - na sprzedaż Przedmiotem oferty sprzedaży jest jeden...

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł57 m² 3 438,60 zł/m²

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

0%- oferta bezpośrednia- kupujący zwolniony Z kosztów biura nieruchomości! działka przy ścianie lasu Z budynkiem przystowowanym do celów...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł64,11 m² 35,88 zł/m²

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Przedmiotem najmu jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,11 m2, położone na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy...

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 156 m² 77,77 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości o powierzchniach od 0,1001 - 0,1156 ha. zlokalizowane w Janczewie na osiedlu Kolonia pod Lasem na wysokości ul. Wrzosowej. Teren...

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł1 564 m² 63,62 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości o powierzchniach od 0,1521 do 0,4345 ha zlokalizowane w Marwicach gm. Lubiszyn, na granicy miejscowości Baczyna. Lokalizacja...

Szczegóły ogłoszenia

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ekonomiczne i niezwykle atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku na przeciwko Katedry...

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu z przestronnym ogrodem, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym dostępem do wszystkich...

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 178 m² 109,51 zł/m²

Sławomir Moder

Sławomir Moder

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość o powierzchni 1178 mkw. położona w miejscowości Karnin, gm. Deszczno, na wysokości ul. Łagodzińskiej. Działka o regularnym...